CZŁONKOSTWO W POLSKIM STOWARZYSZENIU INFORMATYKI ŚRODOWISKA

 

Członkiem zwyczajnym Stowarzyszenie może być każda osoba fizyczna, mająca pełną zdolność do czynności prawnych, posiadająca odpowiednią wiedzę i kwalifikacje lub której działalność związana jest z celami statutowymi Stowarzyszenia.  Cudzoziemcy, bez względu na miejsce zamieszkania, mogą być członkami Stowarzyszenia zgodnie z przepisami obowiązującymi obywateli polskich.

Członkiem zwyczajnym może być tylko osoba, która uzyskała rekomendację co najmniej dwóch członków stowarzyszenia.

Przyjęcia w poczet członków może dokonać Zarząd uchwałą podjętą w ciągu najpóźniej dwóch miesięcy od daty złożenia deklaracji członkowskiej. Deklarację członkowską można pobrać za pomocą poniższego odnośnika i po wypełnieniu, podpisaniu oraz zeskanowaniu przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokument do pobrania - deklaracja członka zwyczajnego Stowarzyszenia

 

 

Członkiem wspierającym Stowarzyszenie może zostać osoba fizyczna lub prawna uznająca cele Stowarzyszenia i deklarująca pomoc finansową, rzeczową lub merytoryczną w realizacji jego celów, bez względu na jej miejsce zamieszkania i siedzibę w kraju lub za granicą. Przyjęcia na członka wspierającego dokonuje Zarząd Stowarzyszenia na podstawie podpisanej deklaracji członkowskiej.  Deklarację członkowską można pobrać za pomocą poniższego odnośnika i po wypełnieniu, podpisaniu oraz zeskanowaniu przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokument do pobrania - deklaracja członka wspierającego Stowarzyszenie

 

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości uprzejmie prosimy o kontakt.

 

 


 

© 2018 PSIŚ